Dnes je

TOPlist
TOPlist
TOPlist
BALANCE Cenník kozmetiky Balance
Produkty z rady Balance sú špeciálne vyvinuté pre nedokonalú pleť so zvýšeným premastením, upchatými pórmi a sklonom k zápalom.
Delay Cenník kozmetiky Delay

Predstavuje kompletné anti-age ošetrenie na báze betaglukánu pre zachovanie dobrého stavu pokožky, ktorá prejavuje prvé znaky vrások.

Emozioni Cenník kozmetiky Emozioni
Táto rada je správnym riešením pre jemnú, citlivú pleť, ktorá má prirodzene jemné cievky, a ktorá reaguje sčervenaním.
Equilibrium Cenník kozmetiky Equilibrium
Línia vyrovnávajúca pH, je to základná kozmetická rada, ľahká, dynamická a vhodná pre akúkoľvek pleť a vekovú skupinu. Aktívnymi ingredienciami sú prírodné kyseliny a esenciálne oleje, pôsobia na pleť zmäkčujúco a upokojujúco.
Facefence Cenník kozmetiky Facefence
Fytokozmetická línia, ktorá bojuje proti zmenám typickým pre zrelú pleť, posilňuje pleť zvnútra a spomaľuje jej starnutie. Obnovuje hydrolipidový film pleti, uľahčuje okysličovanie tkanív do hĺbky a zmierňuje starnutie v dôsledku slnenia aj pôsobenia času.
Gold DL Lifting Effect / face Cenník kozmetiky Gold DL
Línia DL je najnovšou biotechnologickou inováciou v profesionálnej dermatokozmetológii. DL ošetrenie má revitalizačný a liftingový účinok a obnovuje pevnosť pleti.
Lime Vitamin C Cenník kozmetiky Lime Vitamin C
Tento vitamínový koktail obsahuje extrakt z citrusového ovocia Limeta. Je bohatý na vitamín C, ktorý pomáha udržiavať správny obsah hydratácie a odolnosť pleti voči škodlivým vplyvom.
Men Cenník kozmetiky Men
Špičkové ošetrenie pre mužskú pleť s technológiou anti-age. Všetky výrobky sú textúrovo ľahké a dermatologicky testované.
Rehydra Cenník kozmetiky Rehydra
Obsah vody v pleti je zásadný na udržiavanie jej kompaktnosti a hladkosti. Produkty v tejto rade spájajú zmäkčujúce látky, ktoré zabraňujú strate hĺbkovej vlhkosti pleti.
Temptation Renewal Cenník kozmetiky Temptation Renewal
Ovocný elixír s AHA kyselinami vyšších koncentrácií s inovatívnou technológiou naviazania v pleti, ktorá zabezpečuje šetrný priebeh ošetrenia.
White Moon Cenník kozmetiky White Moon
Kozmetická línia, ktorá vyrovnáva produkciu melanínu, bojuje proti mdlej koži a nerovnomernému zafarbeniu.